Voice Actor
2 dagen | Het hebben van een eigen sound en flow voor een voice actor is erg belangrijk. Maar hoe vind je jouw sound en hoe weet je wat wel en niet werkt? Dat onderzoek start bij ons!
Programma
Tijdens deze workshop ga je in tweetallen en individueel heel praktisch aan de slag. Stemacteren leer je niet uit een boekje, je moet het doen. Samen met de docent kies je teksten uit om mee te werken. Het vinden van jouw eigen geluid leer je door te durven op zoek te gaan naar hoe je allemaal kunt klinken. En vooral alle aangeleerde onnatuurlijke trucs los te laten. Vrijheid vinden om echt te gaan spelen met je stem. Dat is de uitdaging. Tegelijkertijd leer je over de voice over wereld en hoe je moet starten als stem en krijg je tips en tricks om een thuisstudio te creëren. Je eindigt de 3 dagen met het opnemen van een professionele demo, een essentiële eerste stap in jouw carrière als stem. Na het volgen van deze verkorte module kun je makkelijk doorstromen naar elke andere verkorte module of langere opleiding naar keuze. Bijvoorbeeld Copywriting, Graphic Design of Animation.
Leuk en aardig, maar nu concreet:
- Je maakt een demo
- Bij positieve afronding kun je doorstromen naar onze vervolgopleidingen
- Krijgt levenslang gratis toegang tot masterclasses
- Bent super dichtbij de praktijk dankzij REDRUM
Je hebt een basis begrip gekregen van wat stemacteren inhoudt, van het werkveld en de spelers, je hebt geoefend met inspreken en bent je bewuster geworden van je eigen geluid/je stem en wat er allemaal komt kijken bij inspreken. Je hebt ervaring opgedaan met inspreken van verschillende teksten van korte verhalen, typetjes acteren tot aan commercials en luisterboeken. Je eindigt de opleiding met een professionele stemdemo die je kunt versturen aan opdrachtgevers.
Studeren met voordeel
Als student word je automatisch lid van de Reds Community en daardoor studeer je altijd met voordeel. Welke dit zijn? Die lees je hieronder!
- Bouwen aan je portfolio en skills
- Lid van de Discord Reds Community waar opdrachten en vacatures worden gedeeld en het belangrijkste: je een connectie hebt met een diverse groep aan creatieven en mede-studenten
- Je krijgt levenslang gratis toegang tot onze maandelijkse masterclasses
- Gratis toegang tot ons tweejaarlijkse netwerkevenement: Redfest
- Je bent super dichtbij de praktijk dankzij founder film- en animatiestudio REDRUM
- Toegang tot wekelijkse bootcamp met studenten en collega's
- 10% korting op een sportabonnement bij Vondelgym
- 20% korting bij Budgetcam
- Huur een werkplek bij Reducations en REDRUM met korting
Toelating
Aan deze opleiding worden geen specifieke vooropleidingseisen gesteld.
Docent
Annefleur is actrice, stemactrice en oprichter van House of Voice, een casting agency voor stemacteurs. Annefleur werkt zelf al bijna 10 jaar als vaste stem voor Hyundai en ze is dé stem voor Radio 10, Dove, Evi van Lanschot en Smulderstextiel. Als er iemand je de kneepjes van het Voice Acting vak kan leren, dan is zij het wel.
Lesdagen lichting:
Algemene dag: Vrijdag 23 Juni van 9:30 - 17:30
Oefendagen: maandag 26 juni of woensdag 28 juni van 9:30 tot 13:30
Demo dagen: maandag 3 juli of woensdag 5 juli van 9:30 tot 13:30